Novinky

Kurz SPA

20.2.2022 v toto magické datum jsme absolvovaly kurz SPA a PRÁCE CLEANY TEETH a získaly certifikát k vykonávaní činnosti.

Co takové SPA pro naše pejsky znamená?
Je určen pro všechny věkové kategorie. Jak pro staré pejsky a psy s nedostatkem pohybu, tak i pro sportovní a pracovní, výstavní psy, psy cvičící agility a psy chované v bytě..
Odstraňuje stres a následky únavy, dodává zvířeti vitalitu, a napomáhá obnovení funkce kůže. PERLIČKOVA LÁZEŇ jemné bublinky masírují a prokrvují kůži. Bublinky stimulují kapiláry pokožky a dávají buňkám výživu a umožňují tkáním pokožky lépe dýchat. HYDROMASÁŽ masáž podporuje produkci červených a bílých krvinek a posiluje imunitní systém vašeho pejska OZON 03 nejsilnější a nejpřirozenější antimikrobiální látka, skvělá proti psím blechám, plísním, kvasinkám, parazitům, virům a bakteriálním infekcí.(hot spoty, zapařeniny, ranky a štípance..)Významný vliv na imunitu kůže. Úleva od bolesti při artritidě a revmatologických potížích. Ozon je ideální pro relaxaci plachých nebo nervózních psů, navrací pocit vitality, poskytuje starším psům regeneraci krevního oběhu.